Badania selekcyjne zawodników zaplecza KNJiM

0

Badania selekcyjne zawodników Zaplecza Kadry Narodowej Juniorów i Młodzieżowców

Tegoroczne badania ZKNJiM odbędą się 15-16 listopada w Opolu, trenerzy blokowi przygotowali wstępną propozycję zawodników do szkolenia w ramach tej kadry. Na podstawie opracowanych i przekazanych przez zespół PZLA norm selekcyjnych zakwalifikowano zawodników do obowiązkowych badań selekcyjnych – lista w załączniku. Badania te są pierwszym etapem kwalifikacji i obejmują: określenie wskaźnikiów anatomiczo-morfologicznych zawodnika /budowę i skład ciała/,test funkcjonalny /FMS/, oraz ocenę wybranych zdolności motorycznych; brany jest także pod uwagę wynik sportowy określony wskaźnikami wynikowymi dla poszczególnych grup wiekowych wraz ze skutecznością startową oraz tempo przyrostu wyników sportowych w kolejnych latach. Uzupełnieniem tych wkaźników będzie ocena perspektywy rozwoju zawodnika, która będzie przygotowana zarówno przez trenerów blokowych DZLA jak również trenerów blokowych PZLA. Ostatecznie ZKNJiM zatwierdza do szkolenia na 2015r PZLA.
Wszyscy zawodnicy, którzy zostali wytypowani do badań muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych – druk w załączeniu i wypełniony przekazać na badaniach w Opolu. Przypominamy trenerom, że zawodnicy objęci szkoleniem ZKNJiM mogą być finansowani tylko na zgrupowaniach organizowanych przez DZLA w ramach opracowanego i zatwierdzonego planu szkolenia przez PZLA i MSiT. Ze środków finansowych przekazanych przez MSiT nie można finansować szkolenia klubowego.

Trenerów wytypowanych zawodników do badań i szkolenia na 2015r prosimy o potwierdzenie udziału lub przesłanie rezygnacji w badaniach do dnia 10.11.2014r -kozanecka@dzla.pl / potwierdzenie będzie traktowane jako zgoda na udział ich podopiecznych w zgrupowaniach ZKNJiM z trenerami zatwierdzonymi przez Zarząd DZLA i PZLA. Transport wraz z posiłkiem regeneracyjnym zostanie pokryty przez DZLA, szczegóły wyjazdu zostaną przedstawione na stronie internetowej po zakończeniu procedury potwierdzeń.

Anna Kozanecka

lp płeć blok Nazwisko imię rok klub konkurencja wynik 2014 klasa miejsce imp.główna 2014 kwalifikacja badania
1 k rzuty DĄBAL Beata 94 MKS Bolesłavia Bolesławiec Kula 4 13.04 1 6 MMP tak
2 k rzuty CHMIELEWSKA Paulina 99 LKS Górnik Wałbrzych kula/dysk 11.57/31.38 3 tak
3 m rzuty KEMPSKI Bartosz 96 MKS Szerszeń Bogatynia młot 6 60.46 1 6 MPJ tak
4 m rzuty KOŁODZIEJCZYK Mateusz 94 LKS Polkowice Oszczep 800 67.46 1 10 MMP tak
5 m rzuty KOPAŁA Dawid 96 MKS Bolesłavia Bolesławiec Młot 6 60.80 1 8 MPJ tak
6 k rzuty OGROTNIK Karolina 99 MLKS Echo Twardogóra młot 3 50.69 2 5 MPMł tak
7 k rzuty PLESZKA Paulina 98 LKS Polkowice Kula 3 13.90 2 8 OOM tak
8 m rzuty PODSTAWKA Dawid 97 LKS Polkowice Oszczep 700 61.34 2 3 OOM tak
9 m rzuty PYTLAK Piotr 99 LKS Górnik Wałbrzych dysk 1 46.32 2 MMM tak
10 k rzuty RACHWALSKA Dorota 96 LKS Polkowice Oszczep 600 41.82 2 7 MPJ tak
11 k rzuty SANDAK Monika 97 MKS Bolesłavia Bolesławiec Oszczep 500/dysk 1 43.96, 36.00 2 13/12 OOM tak
12 m rzuty STEC Dominik 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec oszczep 600 61.43 2 2 MPMł. tak
13 m rzuty SZOZDA Mateusz 97 MKL 12 Jelenia Góra dysk 1,5 46.25 2 brak tak
14 m rzuty ŻELAZO Dawid 99 MKS Szerszeń Bogatynia dysk 1 46.80 2 MMM tak
1 m skoki ABRAMCZYK Kacper 98 LKS Polkowice W Dal 680 2 5 OOM tak
2 m skoki BURZAK Rafał 96 MKS PIAST Głogów 3-skok 14.14 3 5   MPJ tak
3 m skoki CHŁOND Kacper 94 AZS AWF Wrocław 10-BÓJ 6586 1 4 MPS tak
4 m skoki GADZIŃSKI Piotr 98 MKS Bolesłavia Bolesławiec 10-bój 5276 3 14 OOM tak
5 m skoki GRADZIK Damian 97 MKS Bolesłavia Bolesławiec 10-BÓJ 6064 pkt 2 3   OOM tak
6 k skoki GUTKOWSKA Kamila 97 MKS Osa Zgorzelec Wzwyż 168 2 3 OOM tak
7 m skoki JOPEK Mateusz 96 LKS Górnik Wałbrzych w dal 663 3 kontuzja tak
8 m skoki JÓŻWIAK Paweł 97 MKS Bolesłavia Bolesławiec w dal,3-skok 6.74, 13.92 3 4 OOM tak
9 m skoki KAWALER Wojciech 98 MKS PIAST Lwówek ŚL. wzwyż 187 3 13 OOM tak
10 k skoki KOLANEK Alicja 98 LKS Górnik Wałbrzych w dal 5.34 3 15 OOM tak
11 m skoki KOPEĆ Bartłomiej 97 SS MKS Parasol Wrocław 3-skok,w dal 12.99, 6.36 3 11 OOM tak
12 k skoki KURYŁO Joanna 95 MKS MOS Wrocław w dal 5.64/5.90h 1 1 HMPJ tak
13 m skoki MAZAN Sergiusz 97 MKS PIAST Głogów 3-skok 14.04, 6.35 3 3 OOM tak
14 k skoki NOWAK Nikola 98 MKS Osa Zgorzelec wzwyż 160 3 11 OOM tak
15 m skoki OCHYRA Marcin 98 LKS Górnik Wałbrzych wzwyż 186 3 14 OOM tak
16 m skoki PATER Maciej 98 WLKS Wroclaw 10-bój 5337 pkt 3 13 OOM tak
17 m skoki PICHOWICZ Wojciech 99 MKS SZERSZEŃ Bogatynia wzwyż 185 3 5 MP MŁ tak
18 m skoki PILICHOWSKI Marek 94 AZS AWF Wrocław Wzwyż 208 1 7 MMP tak
19 m skoki POBLOCKI Jan 97 MKS Osa Zgorzelec 10-bój 5748 3 kontuzja tak
20 k skoki SKÓRZEWSKA Patrycja 96 WLKS Wroclaw 7-bój 4731 pkt 1 4 MPJ tak
21 m skoki SOBCZAK Błażej 96 MLKS ECHO Twardogóra 10-bój 5953 pkt 3 6 MPJ tak
22 m skoki WAWRZYNIAK Michał 98 MKS MOS Wrocław tyczka 380 3 11 OOM tak
23 k skoki WŁODARSKA Izabela 95 MKS MOS Wrocław w dal 5.98 1 3 MPJ tak
24 k skoki WRÓBEL Katarzyna 94 AZS AWF Wrocław w dal 5.87 1 3 MMP tak
25 m skoki ZATYLNY Kevin 97 MKS Osa Zgorzelec 10-bój 5598 8 7 OOM tak
26 k skoki ŻUKOWSKA Agnieszka 96 WKS ŚLĄSK Wrocław 3-skok 11.49 3 ? tak
27 k skoki STRĄCZEK Weronika 99 SS MKS Parasol Wrocław w dal 5.01 4 MMM tak
1 m sprint AMBROŻY Kacper 96 MLKS Sokół Lubin 110mppł 14.39 1 5MPJ tak
2 m sprint ĆWIK Kamil 99 WLKS Wrocław 100m 11.12 2 2MPMŁ. tak
3 k sprint DUDZIAK Aleksandra 98 MLKS Sokół Lubin 400m 57.04 2 3OOM tak
4 m sprint FURMAŃCZYK Kacper 97 MLKS Sokół Lubin 100m 10.93 2 6OOM tak
5 k sprint GUL Julia 99 MKL 12 Jelenia Góra 100mppł 15.73 3 8MPMŁ. tak
6 m sprint GUL Bartosz 96 MKL 12 Jelenia Góra 110mppł 14.51 2 9MPJ tak
7 k sprint JAWORSKA Aleksandra 97 MKL 12 Jelenia Góra 400mppł 64.65 2 9OOM tak
8 m sprint KOŁODZIEJ Adrian 99 MKL 12 Jelenia Góra 110mppł 15.58 2 3MPMŁ. tak
9 m sprint KOZŁOWSKI Mateusz 93 AZS – AWF Wrocław 400mppł 52.29 1 12MMP tak
10 m sprint KUŚNIERZ Piotr 94 WKS Śląsk Wrocław 400m 48.19 1 14MPS tak
11 k sprint KWASZCZ Dominika 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec 100m 12.52 2 5MPMŁ. tak
12 m sprint MARCINIAK Cezary 99 MKS Szerszeń Bogatynia 300mppł 39.77 2 4MPMŁ. tak
13 m sprint MARCINKOWSKI Paweł 95 WLKS Wrocław 100m 10.96 2 6MPJ tak
14 m sprint MIŚKIEWICZ Michał 96 MKS Osa Zgorzelec 110mppł 14.63 2 10MPJ tak
15 m sprint POPŁAWSKI Kacper 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec 300mppł/110 41.18 2 10MPMŁ. tak
16 m sprint PRZYGODA Michał 99 LKS Polkowice 100m 11.69 3 MPMŁ. tak
17 k sprint RAJEWSKA Alicja 99 MKS MOS Wrocław 100m 12.71 2 18MPMŁ> tak
18 m sprint TOMCZAK Patryk 93 LKS Polkowice 400m 48.12 1 7MMP tak
19 k sprint WĘGRZYN Natalia 99 MKS Piast Głogów 100m 12.94 3 MPMŁ. tak
20 m sprint WIĘCŁAW Kacper 96 MLKS Sokół Lubin 200m 21.87 1 5MPJ tak
21 k sprint ZAREMBA Martyna 99 MLKS Sokół Lubin 100m 12.53 2 6MPMŁ. tak
22 m sprint JACENT Artur 96 MLKS Sokół Lubin 200m 22.22 2 12MPJ tak
1 m wytrz Boratyński Dariusz 97 SS MKS Parasol Wrocław 3000 m 8:52.37 3 4 OOM tak
2 m wytrz Burzyński Tobiasz 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec 1000 m 2:45.76 4 2 MMM tak
3 m wytrz Fonał Filip 95 MLKS Sokół Lubin 800 1:53.13 2 11 MPj tak
4 m wytrz Głód Piotr 95 MKS MOS Wrocław 800 m 1:54.89 2 13 MPj 1500m tak
5 m wytrz Grzywna Bartłomiej 98 WKS Oleśniczanka 800 m 2:01.35 3 20 OOM 1500 tak
6 m wytrz Janiszewski Jakub 97 LKS Górnik Wałbrzych 2000 m prz 6:12.74 3 10 OOM tak
7 k wytrz Lesiewicz Aleksandra 99 SL GKS Olsza Olszyna 600 m 1:41.39 3 4 MMM tak
8 m wytrz Papla Filip 98 MKS Osa Zgorzelec 2000 m prz 6:21.30 3 14 OOM tak
9 k wytrz Pawłowska Magdalena 99 MKS Szerszeń Bogatynia 600 m 1:40.90 3 2 MMM tak
10 k wytrz Pędziwiater Klaudia 93 WKS Śląsk Wrocław 10000 m 36:33.94 1 7 MMP tak
11 m wytrz SZKWAREK Grzegorz 97 MKS MOS Wrocław 800/1500 4:10.22 4 11 OOM tak
12 m wytrz Szymczak Bartłomiej 99 MKS Piast Głogów 600 m 1:28.44 3 2 MMM tak
13 m wytrz Wantuch Michał 99 MKS Piast Głogów 600 m 1:31.47/2:46.00 3 3 MMM tak
14 k wytrz Widawska Natalia 99 WLKS Wrocław 1000 m 3:04.67 3 2 MMM tak
15 m wytrz Zajączkowski Wojciech 99 MKS MOS Wrocław 600 m 1:29.98 3 1 MMM tak

 

 

Udostępnij.

Zostaw komentarz

W dniach 12-27 lipca 2018 biuro DZLA będzie nieczynne.