Transport na badania selekcyjne zawodników zaplecza KNJiM

0

Badania selekcyjne ZKNJiM odbędą się w Opolu na terenie Politechniki Opolskiej w niedzielę 16.11.2014r. – wyjazd wytypowanych i potwierdzonych zawodników odbędzie się według przedstawionego poniżej harmonogramu:

  • 1. grupa – wyjazd: Wrocław parking przy Aquapark ul. Borowska 99 godz. 8.00. Trener DZLA, Z. Kokot, W. Rostek
lp płeć blok Nazwisko imię rok klub konkurencja wynik 2014 klasa miejsce imp.główna 2014 kwalifikacja badania/pot-wierdzenie
1 2 k rzuty CHMIELEWSKA Paulina 99 LKS Górnik Wałbrzych kula/dysk 11.57/31.38 3 tak
2 6 k rzuty OGROTNIK Karolina 99 MLKS Echo Twardogóra młot 3 50.69 2 5 MPMł tak
3 9 m rzuty PYTLAK Piotr 99 LKS Górnik Wałbrzych dysk 1 46.32 2 MMM tak
4 15 k rzuty KRZYWAŃSKA Blanka 99 MLKS Echo Twardogóra dysk.młot 36,71, 34,11 4 10MPMł tak
5 7 m skoki JOPEK Mateusz 96 LKS Górnik Wałbrzych w dal 663 3 kontuzja tak
6 10 k skoki KOLANEK Alicja 98 LKS Górnik Wałbrzych w dal 5.34 3 15 OOM tak
7 11 m skoki KOPEĆ Bartłomiej 97 SS MKS Parasol Wrocław 3-skok,w dal 12.99, 6.36 3 11 OOM tak
8 12 k skoki KURYŁO Joanna 95 MKS MOS Wrocław w dal 5.64/5.90h 1 1 HMPJ tak
9 15 m skoki OCHYRA Marcin 98 LKS Górnik Wałbrzych wzwyż 186 3 14 OOM tak
10 16 m skoki PATER Maciej 98 WLKS Wroclaw 10-bój 5337 pkt 3 13 OOM tak
11 18 m skoki PILICHOWSKI Marek 94 AZS AWF Wrocław Wzwyż 208 1 7 MMP tak
12 20 k skoki SKÓRZEWSKA Patrycja 96 WLKS Wroclaw 7-bój 4731 pkt 1 4 MPJ tak
13 21 m skoki SOBCZAK Błażej 96 MLKS ECHO Twardogóra 10-bój 5953 pkt 3 6 MPJ tak
14 23 k skoki WŁODARSKA Izabela 95 MKS MOS Wrocław w dal 5.98 1 3 MPJ tak
15 24 k skoki WRÓBEL Katarzyna 94 AZS AWF Wrocław w dal 5.87 1 3 MMP tak
16 27 k skoki STRĄCZEK Weronika 99 SS MKS Parasol Wrocław w dal 5.01 4 MMM tak
17 2 m sprint ĆWIK Kamil 99 WLKS Wrocław 100m 11.12 2 2MPMŁ. tak
18 9 m sprint KOZŁOWSKI Mateusz 93 AZS – AWF Wrocław 400mppł 52.29 1 12MMP tak
19 10 m sprint KUŚNIERZ Piotr 94 WKS Śląsk Wrocław 400m 48.19 1 14MPS tak
20 13 m sprint MARCINKOWSKI Paweł 95 WLKS Wrocław 100m 10.96 2 6MPJ tak
21 17 k sprint RAJEWSKA Alicja 99 MKS MOS Wrocław 100m 12.71 2 18MPMŁ> tak
22 1 m wytrz Boratyński Dariusz 97 SS MKS Parasol Wrocław 3000 m 8:52.37 3 4 OOM tak
23 4 m wytrz Głód Piotr 95 MKS MOS Wrocław 800 m 1:54.89 2 13 MPj 1500m tak
24 5 m wytrz Grzywna Bartłomiej 98 WKS Oleśniczanka 800 m 2:01.35 3 20 OOM 1500 tak
25 6 m wytrz Janiszewski Jakub 97 LKS Górnik Wałbrzych 2000 m prz 6:12.74 3 10 OOM tak
26 10 k wytrz Pędziwiater Klaudia 93 WKS Śląsk Wrocław 10000 m 36:33.94 1 7 MMP tak
27 11 m wytrz SZKWAREK Grzegorz 97 MKS MOS Wrocław 800/1500 4:10.22 4 11 OOM tak
28 14 k wytrz Widawska Natalia 99 WLKS Wrocław 1000 m 3:04.67 3 2 MMM tak
29 15 m wytrz Zajączkowski Wojciech 99 MKS MOS Wrocław 600 m 1:29.98 3 1 MMM tak
30 2 m skoki BURZAK Rafał 96 MKS PIAST Głogów 3-skok 14.14 3 5   MPJ tak
31 13 m skoki MAZAN Sergiusz 97 MKS PIAST Głogów 3-skok 14.04, 6.35 3 3 OOM tak
32 19 k sprint WĘGRZYN Natalia 99 MKS Piast Głogów 100m 12.94 3 MPMŁ. tak
33 12 m wytrz Szymczak Bartłomiej 99 MKS Piast Głogów 600 m 1:28.44 3 2 MMM tak
34 13 m wytrz Wantuch Michał 99 MKS Piast Głogów 600 m 1:31.47/2:46.00 3 3 MMM tak
35 k wytrz Łukijaniuk Marta 95 MKS MOS Wrocław 5000 m 18:48.47 3 10 MPJ tak
36 m rzuty Czerwiński Karol 99 WLKS Wrocław kula 13.65 3 6 MPMł tak
37 k sprint Wyrzyńska Patrycja 98 LKS Górnik Wałbrzych 100m 12.68 2 tak
  • 2. grupa – wyjazd: Lwówek Śl. Ośrodek Kultury ul.Przyjaciół Żołnierza godz. 8.00, Bolesławiec stacja paliw Orlen naprzeciw marketu.Carrefour godz 8.30. Trener MKS Piast Lwówek ŚL., MKS Bolesławia, Osa Zgorzelec, MKS Szerszeń Bogatynia
lp płeć blok Nazwisko imię rok klub konkurencja wynik 2014 klasa miejsce imp.główna 2014 kwalifikacja badania/pot-wierdzenie
1 1 k rzuty DĄBAL Beata 94 MKS Bolesłavia Bolesławiec Kula 4 13.04 1 6 MMP tak
2 3 m rzuty KEMPSKI Bartosz 96 MKS Szerszeń Bogatynia młot 6 60.46 1 6 MPJ tak
3 5 m rzuty KOPAŁA Dawid 96 MKS Bolesłavia Bolesławiec Młot 6 60.80 1 8 MPJ tak
4 11 k rzuty SANDAK Monika 97 MKS Bolesłavia Bolesławiec Oszczep 500/dysk 1 43.96, 36.00 2 13/12 OOM tak
5 12 m rzuty STEC Dominik 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec oszczep 600 61.43 2 2 MPMł. tak
6 13 m rzuty SZOZDA Mateusz 97 MKL 12 Jelenia Góra dysk 1,5 46.25 2 brak tak
7 14 m rzuty ŻELAZO Dawid 99 MKS Szerszeń Bogatynia dysk 1 46.80 2 MMM tak
8 4 m skoki GADZIŃSKI Piotr 98 MKS Bolesłavia Bolesławiec 10-bój 5276 3 14 OOM tak
9 5 m skoki GRADZIK Damian 97 MKS Bolesłavia Bolesławiec 10-BÓJ 6064 pkt 2 3   OOM tak
10 6 k skoki GUTKOWSKA Kamila 97 MKS Osa Zgorzelec Wzwyż 168 2 3 OOM tak
11 8 m skoki JÓŻWIAK Paweł 97 MKS Bolesłavia Bolesławiec w dal,3-skok 6.74, 13.92 3 4 OOM tak
12 9 m skoki KAWALER Wojciech 98 MKS PIAST Lwówek ŚL. wzwyż 187 3 13 OOM tak
13 14 k skoki NOWAK Nikola 98 MKS Osa Zgorzelec wzwyż 160 3 11 OOM tak
14 17 m skoki PICHOWICZ Wojciech 99 MKS SZERSZEŃ Bogatynia wzwyż 185 3 5 MP MŁ tak
16 25 m skoki ZATYLNY Kevin 97 MKS Osa Zgorzelec 10-bój 5598 3 7 OOM tak
17 28 m skoki URBAN Paweł 99 MKS Osa Zgorzelec 6-bój 3713 2 1MPMł tak
18 29 k skoki DWORAK Anna 98 MKS SZERSZEŃ Bogatynia w dal 5.22 3 13 OOM tak
19 5 k sprint GUL Julia 99 MKL 12 Jelenia Góra 100mppł 15.73 3 8MPMŁ. tak
21 7 k sprint JAWORSKA Aleksandra 97 MKL 12 Jelenia Góra 400mppł 64.65 2 9OOM tak
22 8 m sprint KOŁODZIEJ Adrian 99 MKL 12 Jelenia Góra 110mppł 15.58 2 3MPMŁ. tak
23 11 k sprint KWASZCZ Dominika 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec 100m 12.52 2 5MPMŁ. tak
24 12 m sprint MARCINIAK Cezary 99 MKS Szerszeń Bogatynia 300mppł 39.77 2 4MPMŁ. tak
25 14 m sprint MIŚKIEWICZ Michał 96 MKS Osa Zgorzelec 110mppł 14.63 2 10MPJ tak
26 15 m sprint POPŁAWSKI Kacper 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec 300mppł/110 41.18 2 10MPMŁ. tak
27 2 m wytrz Burzyński Tobiasz 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec 1000 m 2:45.76 4 2 MMM tak
28 7 k wytrz Lesiewicz Aleksandra 99 SL GKS Olsza Olszyna 600 m 1:41.39 3 4 MMM tak
29 8 m wytrz Papla Filip 98 MKS Osa Zgorzelec 2000 m prz 6:21.30 3 14 OOM tak
30 9 k wytrz Pawłowska Magdalena 99 MKS Szerszeń Bogatynia 600 m 1:40.90 3 2 MMM tak
31 6 m sprint GUL Bartosz 96 MKL 12 Jelenia Góra 110mppł 14.51 2 9MPJ tak

 

  • 3. grupa – wyjazd: Polkowice-Lubin /odpowiedzialny p.R.Pierzchała/
lp płeć blok Nazwisko imię rok klub konkurencja wynik 2014 klasa miejsce imp.główna 2014 kwalifikacja badania/pot-wierdzenie
1 4 m rzuty KOŁODZIEJCZYK Mateusz 94 LKS Polkowice Oszczep 800 67.46 1 10 MMP tak
2 7 k rzuty PLESZKA Paulina 98 LKS Polkowice Kula 3 13.90 2 8 OOM tak
3 8 m rzuty PODSTAWKA Dawid 97 LKS Polkowice Oszczep 700 61.34 2 3 OOM tak
4 10 k rzuty RACHWALSKA Dorota 96 LKS Polkowice Oszczep 600 41.82 2 7 MPJ tak
5 1 m skoki ABRAMCZYK Kacper 98 LKS Polkowice W Dal 680 2 5 OOM tak
6 1 m sprint AMBROŻY Kacper 96 MLKS Sokół Lubin 110mppł 14.39 1 5MPJ tak
7 3 k sprint DUDZIAK Aleksandra 98 MLKS Sokół Lubin 400m 57.04 2 3OOM tak
8 4 m sprint FURMAŃCZYK Kacper 97 MLKS Sokół Lubin 100m 10.93 2 6OOM tak
9 16 m sprint PRZYGODA Michał 99 LKS Polkowice 100m 11.69 3 MPMŁ. tak
10 18 m sprint TOMCZAK Patryk 93 LKS Polkowice 400m 48.12 1 7MMP tak
11 20 m sprint WIĘCŁAW Kacper 96 MLKS Sokół Lubin 200m 21.87 1 5MPJ tak
12 21 k sprint ZAREMBA Martyna 99 MLKS Sokół Lubin 100m 12.53 2 6MPMŁ. tak
13 22 m sprint JACENT Artur 96 MLKS Sokół Lubin 200m 22.22 2 12mMPJ tak
14 3 m wytrz Fonał Filip 95 MLKS Sokół Lubin 800 1:53.13 2 11 MPj tak
15 m rzuty Rusinko Michał 99 LKS Polkowice kula 13.14 4 11 MPMł tak

W załączeniu listy zawodników przyporządkowanych do poszczególnych grup wyjazdowych, zawodnicy na badaniach powinni posiadać ważne badania lekarskie, strój sportowy /dres, spodenki, koszulka, oraz kolce lekkoatletyczne/.

2014-11-16 Oświadczenie

Wszyscy zawodnicy, którzy zostali wytypowani do badań muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych – druk w załączeniu i wypełniony przekazać na badaniach w Opolu-trenerowi koordynatorowi. Przypominamy trenerom, że zawodnicy objęci szkoleniem ZKNJiM mogą być finansowani tylko na zgrupowaniach organizowanych przez DZLA w ramach opracowanego i zatwierdzonego planu szkolenia przez PZLA i MSiT. Ze środków finansowych przekazanych przez MSiT nie można finansować szkolenia klubowego.

 

Udostępnij.

Zostaw komentarz

W dniach 12-27 lipca 2018 biuro DZLA będzie nieczynne.