Harmonogram zajęć treningowych w OLA Wrocław

0

Zapraszamy chętne dzieci w wieku 9-12 lat do wzięcia udziału w zajęciach lekkoatletycznych organizowanych przez Polski Związek Lekkiej Atletyki w ramach upowszechniania lekkoatletyki na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Poniżej adresy i godziny prowadzenia zajęć przez wykwalifikowanych trenerów.

TRENER WALDEMAR CZAJKOWSKI
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Poniedziałek Stadion GOSiR Twardogóra, ul. Wrocławska 39 15:30-17:00
Środa Stadion GOSiR Twardogóra, ul. Wrocławska 39 15:30-17:00
Piątek Stadion GOSiR Twardogóra, ul. Wrocławska 39 15:30-17:00
TRENER JADWIGA ZAJDEL
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Wtorek Zespół Szkół nr 11 Wrocław, ul. Grochowa 36-38 15:00-16:30
Czwartek Zespół Szkół nr 11 Wrocław, ul. Grochowa 36-38 15:00-16:30
TRENER JACEK SKRZYPIŃSKI
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Wtorek LO X Wrocław, ul. Piesza 1 17:30-18:30
Czwartek LO X Wrocław, ul. Piesza 1 17:30-18:30
Sobota LO X Wrocław, ul. Piesza 1 09:30-10:30
TRENER JOLANTA KUMOR
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Poniedziałek SP im. Jana Brzechwy w Żarowie, ul.1-go Maja 2 16:30-18:00
Środa SP im. Jana Brzechwy w Żarowie, ul.1-go Maja 2 16:30-18:00
Piątek SP im. Jana Brzechwy w Żarowie, ul.1-go Maja 2 16:30-18:00
TRENER TOMASZ MARKOWSKI
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Poniedziałek Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu ul. Bielska 5 15:00-16:30
Wtorek  Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu ul. Bielska 5 15:00-16:30
Piątek Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu ul. Bielska 5 15:00-16:30
TRENER KAMIL MICHALIK
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Poniedziałek SP 37 Wrocław, ul. Sarbinowska 10 15:00 – 16:45
Wtorek SP 37 Wrocław, ul. Sarbinowska 10 17:00 – 18:00
Piątek SP 37 Wrocław, ul. Sarbinowska 10 15:00 – 16:45
TRENER ANDRZEJ SIERADZKI
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Środa SP 17, Wieczysta 105, Wrocław 16:00 – 18:00
Piątek SP 17, Wieczysta 105, Wrocław 16:30 – 18:15
Niedziela Zespół Szkół nr  22, Parkowa 18-26, Wrocław / Hala AWF Wrocław, ul. Witelona 25 11:00 – 13:00
TRENER GABRIELA WIŚNIEWSKA
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Środa Zespół Szkół Sportowych w Lubinie, ul. Sybiraków 11 16:00-17:30
Sobota Zespół Szkół Sportowych w Lubinie, ul. Sybiraków 11 11:30-13:00
TRENER TOMASZ MARSZEWSKI
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Poniedziałek LO II Wrocław, ul. Parkowa 18 16:00-17:30
Piątek Gimnazjum nr 20 Wrocław, ul. Pautscha 9 16:00-17:30
TRENER GRZEGORZ STOLARCZYK
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Poniedziałek SP 46 Wrocław, ul. Ścinawska 21 14:30-16:00
Czwartek Gimnazjum 37 Wrocław, ul. Młodych Techników 58 15:30-17:00
TRENER TOMASZ SZOMBURG
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Środa SP nr 40 Wrocław, ul. Sołtysowicka 34 15:15-16:15
Piątek SP nr 40 Wrocław, ul. Sołtysowicka 34 13:30-15:00, 15:10-16:10
TRENER KATARZYNA HYJEK
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Poniedziałek SP 53 Wrocław, ul. Strachocińska 155-157 16:15 – 17:15
Czwartek Gimnazjum nr 20 Wrocław, ul. Pautscha 9 16:00 – 17:00
Piątek SP 45 Wrocław, ul. Rafała Krajewskiego 1 16:00 – 17:00
TRENER BEATA MAKUCH
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Wtorek SP 46 Wrocław, ul. Ścinawska 21 15:15 – 16:45
Czwartek Gimnazjum 37 Wrocław, ul. Młodych Techników 58 15:30 – 17:00
TRENER ESTERA GIERCZYK
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Poniedziałek SP 36 Wrocław, ul. Chopina 9b 15:10-16:10
Środa SP nr 40 Wrocław, ul. Sołtysowicka 34 15:15-16:15
Czwartek SP 36 Wrocław, ul. Chopina 9b 15:10-16:10

Koordynator OLA Wrocław – Paweł Olszański

Udostępnij.

Zostaw komentarz

W dniach 12-27 lipca 2018 biuro DZLA będzie nieczynne.