Zgrupowania szkoleniowe – ZKNJiM – OSSM SMS Wrocław

0

W okresie ferii zimowych odbędą się zgrupowania szkoleniowe w Spale, Szklarskiej Porębie oraz Twardogórze. Z uwagi na różne terminy i miejsca zakwaterowania prosimy zawodników o dokładne sprawdzenie poniższych informacji.

Przypominamy wszystkim o obowiązku posiadania na zgrupowaniu:

  • kart obozowych (podpisanych przez rodziców),
  • ważnych badań lekarskich,
  • niezbędnego sprzętu treningowego.

Dopłata do zgrupowania to 5zł za dzień zgrupowania wpłacone na konto DZLA poprzez kluby.

W załączeniu  druki do pobrania przez trenerów dokumentów obozowych.

2015 Druki obozowe DZLA

2015 Druk powołaniia na zgrupowanie DZLA

2015 Plan pracy podczas zgrupowania

2015 Regulamin zgrupowania

2015 Zakres obowiązków kierownika i opiekunów

 

Zgrupowanie ZKNJiM -OSSM SMS Wrocław Szklarska Poręba 20-31.01.2015 r.

Lp Nazwisko imię rok Klub
1 AMBROŻY Kacper 96 MLKS Sokół Lubin sprint do 28.01
2 FURMAŃCZYK Kacper 97 MLKS Sokół Lubin sprint do 28.01
3 WĘGRZYN Natalia 99 MKS Piast Głogów sprint
4 WIĘCŁAW Kacper 96 MLKS Sokół Lubin sprint do 28.01
5 ZAREMBA Martyna 99 MLKS Sokół Lubin sprint do 28.01
6 JACENT Artur 96 MLKS Sokół Lubin sprint do 28.01
7 KOZŁOWSKI Mateusz 93 AZS – AWF Wrocław sprint
8 MARCINIAK Cezary 99 MKS Szerszeń Bogatynia sprint
9 Zduńczyk Katarzyna 98 MKS MOS Wrocław sprint
10 FORKASIEWICZ Agata 95 AZS – AWF Wrocław sprint
11 Walniczek Sebastian 99 MKS MOS Wrocław sprint
12 ROSTEK William   trener    
13 SKRZYPIŃSKI Jacek   trener
14 Boratyński Dariusz 97 SS MKS Parasol Wrocław wytrz.
15 Burzyński Tobiasz 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec wytrz.
16 Fonał Filip 95 MLKS Sokół Lubin wytrz.
17 Papla Filip 98 MKS Osa Zgorzelec wytrz.
18 Pawłowska Magdalena 99 MKS Szerszeń Bogatynia wytrz.
19 Łukijaniuk Marta 96 MKS MOS Wrocław wytrz.
20 SZKWAREK Grzegorz 97 MKS MOS Wrocław wytrz.
21 Szymczak Bartłomiej 99 MKS Piast Głogów wytrz.
22 Warzocha Adrian 93 WKS Śląsk Wrocław wytrz.
23 Cych Weronika 96 WKS Śląsk Wrocław wytrz.
24 Szarzyńska Kinga 95 LUKS Podium Kup wytrz.
25 Wantuch Michał 99 MKS Piast Głogów wytrz.
26 Zajączkowski Wojciech 99 MKS MOS Wrocław wytrz.
27 BIALIC Marek   trener  
1 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 94 LKS Polkowice rzuty
2 PLESZKA Paulina 98 LKS Polkowice rzuty
3 PODSTAWKA Dawid 97 LKS Polkowice rzuty
4 RACHWALSKA Dorota 96 LKS Polkowice rzuty
5 TOMCZAK Patryk 93 LKS Polkowice sprint
6 ABRAMCZYK Kacper 98 LKS Polkowice skoki
7 KRAWCZYK Kamil 99 LKS Polkowice sprint
8 WIESZCZEK Wojciech 99 LKS Polkowice sprint
9 PRZYGODA Michał 99 LKS Polkowice sprint
10 Pierzchała Władysław   trener + 9 osób
1 Bogińczuk Julia 98 WKS Śląsk Wrocław skoki 20-31.01
2 Orlińska Dominika 97 MLKS Echo Twardogóra wytrz. 20-31.01
3 Gębarzewska Monika 96 MKS MOS Wrocław wytrz. 20-31.01
4 Górka Magdalena 97 MKS MOS Wrocław skoki 20-31.01
5 Wrzesińska Karolina 97 MKS Osa Zgorzelec wytrz. 20-31.01
6 Adamek Marek   trener wytrz. 18-31.01
7 Karbowiak Kamil 95 MKS MOS Wrocław wytrz. 18-24.01
1 BURZAK Rafał 96 MKS PIAST Głogów skoki 23.01-31.01 Sudety Szklarska Poręba
2 JÓŻWIAK Paweł 97 MKS Bolesłavia Bolesławiec skoki 23.01-31.01 Sudety Szklarska Poręba
3 KOLANEK Alicja 98 LKS Górnik Wałbrzych skoki 23.01-31.01 Sudety Szklarska Poręba
4 KOPEĆ Bartłomiej 97 SS MKS Parasol Wrocław skoki 23.01-31.01 Sudety Szklarska Poręba
5 WŁODARSKA Izabela 95 MKS MOS Wrocław skoki 23.01-31.01 Sudety Szklarska Poręba
6 WRÓBEL Katarzyna 94 AZS AWF Wrocław skoki 23.01-31.01 Sudety Szklarska Poręba
7 STRĄCZEK Weronika 99 SS MKS Parasol Wrocław skoki 23.01-31.01 Sudety Szklarska Poręba
8 KOKOT Zdzisław   trener   23.01-31.01 Sudety Szklarska Poręba
1 ĆWIK Kamil 99 WLKS Wrocław sprint 20-29.01.2015 DW Bożena Szklarska P.
2 MARCINKOWSKI Paweł 95 WLKS Wrocław sprint 20-29.01.2015 DW Bożena Szklarska P.
3 Widawska Natalia 99 WLKS Wrocław wytrz. 20-29.01.2015 DW Bożena Szklarska P.
4 PATER Maciej 98 WLKS Wroclaw skoki 20-29.01.2015 DW Bożena Szklarska P.
5 SKÓRZEWSKA Patrycja 96 WLKS Wroclaw skoki 20-29.01.2015 DW Bożena Szklarska P.
6 MALSKI Paweł AZS-AWF Wrocław sprint 23-29.01.2015 DW Bożena Szklarska P.

 

Zgrupowanie Twardogóra ZKNJiM – 17-26.01.2015

1 DĄBAL Beata 94 MKS Bolesłavia Bolesławiec rzuty
2 KEMPSKI Bartosz 96 MKS Szerszeń Bogatynia rzuty
3 KOPAŁA Dawid 96 MKS Bolesłavia Bolesławiec rzuty
4 OGROTNIK Karolina 99 MLKS Echo Twardogóra rzuty
5 PYTLAK Piotr 99 LKS Górnik Wałbrzych rzuty
6 STEC Dominik 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec rzuty
7 SZOZDA Mateusz 97 MKL 12 Jelenia Góra rzuty
8 ŻELAZO Dawid 99 MKS Szerszeń Bogatynia rzuty
9 Markowski Tomasz   trener

 

Zgrupowania Spała ZKNJiM – OSSM SMS Wrocław

1 KWASZCZ Dominika 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec sprint 17-25.01.2015 COS Spała
2 POPŁAWSKI Kacper 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec sprint 17-25.01.2015 COS Spała
3 MIŚKIEWICZ Michał 96 MKS Osa Zgorzelec sprint 17-25.01.2015 COS Spała
4 GADZIŃSKI Piotr 98 MKS Bolesłavia Bolesławiec skoki 17-25.01.2015 COS Spała
5 URBAN Marcin 99 MKS Osa Zgorzelec skoki 17-25.01.2015 COS Spała
6 GRADZIK Damian 97 MKS Bolesłavia Bolesławiec skoki 17-25.01.2015 COS Spała
7 GRUMAN Bartosz   trener   17-25.01.2015 COS Spała
8 KORDASIEWICZ Damian   trener 17-23.01.2015 COS Spała
9 GUTKOWSKA Kamila 97 MKS Osa Zgorzelec skoki 17-23.01.2015 Spała p.M.Nalepa
10 NOWAK Nikola 98 MKS Osa Zgorzelec skoki 17-23.01.2015 Spała p.M.Nalepa
11 ZATYLNY Kevin 97 MKS Osa Zgorzelec skoki 17-23.01.2015 Spała p.M.Nalepa
12 PIASECKI Grzegorz   trener 17-23.01.2015 Spała p.M.Nalepa
1 SOBCZAK Błażej 96 MLKS ECHO Twardogóra skoki 19-30.01.2015 Spała p.M.Nalepa
2 PICHOWICZ Wojciech 99 MKS SZERSZEŃ Bogatynia skoki 19-30.01.2015 Spała p.M.Nalepa
3 PILICHOWSKI Marek 94 AZS AWF Wrocław skoki 19-30.01.2015 Spała p.M.Nalepa
4 KAWALER Wojciech 98 MKS PIAST Lwówek ŚL. skoki 19-30.01.2015 Spała p.M.Nalepa
5 MUSIAŁ Jakub 98 Piła skoki 19-30.01.2015 Spała p.M.Nalepa
6 ADASZAK Daria 96 MKS MOS Wrocław skoki 17-29.01.2015 Spała p.M.Nalepa
7 SZYMASZEK Paulina 96 MKS MOS Wrocław skoki 17-29.01.2015 Spała p.M.Nalepa
8 RYŚ Aleksandra 96 MKS MOS Wrocław skoki 17-29.01.2015 Spała p.M.Nalepa
10 WEBER Adrian 96 MKS MOS Wrocław skoki 17-29.01.2015 Spała p.M.Nalepa
11 ŻABSKA Michalina 98 MKS MOS Wrocław skoki 17-29.01.2015 Spała p.M.Nalepa
12 MAŃKA Bogumił   trener 19-30.01.2015 Spała p.M.Nalepa
Udostępnij.

Zostaw komentarz

W dniach 12-27 lipca 2018 biuro DZLA będzie nieczynne.