Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików

0

Prosimy o potwierdzenie udziału powołanych zawodników na zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików, które odbędzie się w Poznaniu w terminie 16 – 25.08.2017r.

Potwierdzeń proszę dokonać do czwartku 6.07.2017r do godz. 15.00 na adres e-mailowy kozanecka@dzla.pl

Konkurencja Miejsce Nazwisko ImięPL Klub Wynik
1 K1000m 1 WOJTAK Adriana KS SMS Szklarska Poręba 3:18.44
2 K1000m 2 SIKORA Julia SS MKS Parasol Wrocław 3:21.56
3 K100m 1 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 12.93
4 K100m 2 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 12.99
5 K200pł 1 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 31.25
6 K200pł 2 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 32.00
7 K300m 1 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 42.05
8 K300m 2 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 42.97
9 K3ch_1_m 1 KANIKOWSKA Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 18:17.23
10 K3ch_1_m 2 DĄBROWSKA Kamila WKS Oleśniczanka Oleśnica 22:02.79
11 K600m 1 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 1:38.51
12 K600m 2 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek Śląski 1:41.60
13 K80pł 1 ZIENKIEWICZ Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 13.23
14 K80pł 2 TOWENEK Malwina MKS Bolesłavia Bolesławiec 13.44
15 Kdyskm 1 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 39.65
16 Kkulam 1 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 10.99
17 Kkulam 2 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 10.72
18 Kkulam 3 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 10.47
19 Kmłotm 1 SZAJEK Wiktoria UKS Sokół Żmigród 42.02
20 Kmłotm 3 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 35.34
21 Kom 1 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 36.72
22 Kom 2 PYC Julia MLKS Echo Twardogóra 31.49
23 Ktm 1 PAWŁOWICZ Martyna MKS Piast Lwówek Śląski 2.00
24 Kwdm 1 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 5.03
25 Kwdm 2 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 4.92
26 Kwm 1 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 1.55
27 Kwm 2 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 1.50
28 M1000m 1 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 2:43.65
29 M1000m 2 LEONOWICZ Jakub UKS Sokół Żmigród 2:48.25
30 M100m 1 WISZNIOWSKI Mateusz MKS Piast Lwówek Śląski 12.02
31 M100m 1 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 12.04
32 M110m 1 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 15.78
33 M110m 3 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 17.67
34 M2000m 1 MOSEJKO Maksymilian SS MKS Parasol Wrocław 6:16.95
35 M2000m 2 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 6:18.55
36 M200pł 3 KONDELA Jakub MKS PIAST Bolków 28.48
37 M200pł 1 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 29.94
38 M5-bój 1 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 30.44
39 M300m 2 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 38.14
40 M600m 1 BIEŃKOWSKI Marek MKS Osa Zgorzelec 1:32.96
41 M600m 2 LEWNADOWSKI Jan WLKS Wrocław 1:29.22
42 Mdyskm 1 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 59.17
43 Mkulam 1 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 13.32
44 Mkulam 2 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 11.75
45 Mmłotm 1 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 44.38
46 Mmłotm 2 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 38.46
47 Mom 1 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 46.17
48 Mom 2 DUCZMAL Adrian MLKS Echo Twardogóra 38.91
49 Mtm 1 KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 3.40
50 Mtm 2 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 2.80
51 Mwdm 2 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 5.74
52 Mwdm 3 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 5.88
53 Mwm 1 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 1.74
54 Mwm 3 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 1.65
K80pł R-5 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 13.69
K80pł R-3 BARTNICKA Kaja WKS Oleśniczanka Oleśnica 13.47

 

Udostępnij.

Zostaw komentarz

W dniach 12-27 lipca 2018 biuro DZLA będzie nieczynne.