Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Wojewódzkiej Młodzików w lekkeiej atletyce – Poznań – 16-26.08.2016

0

Zgrupowanie KWM rozpoczyna się w dniu 16.08.2016r / przyjazd zawodników i kwaterowanie między godz. 12.00-15.00-dokładny adres zakwatwrowania zostanie podany na stronie do dnia 30.07.2015r/ kończy się 26.08.2016r po obiedzie.Miejsce treningów : stadion lekkoatletyczny Stowarzyszenia Lekkoatletycznego OLIMPIA Poznań, z bieżnią tartanową oraz pełnym zapleczem do treningów wszystkich dyscyplin lekkoatletycznych. Ośrodek położony jest na obrzeżach miasta Poznania, z dobrymi połączeniami komunikacji miejskiej do centrum.Lokalizacja przepiękna, obiekt położony w pobliżu jeziora Rusałka w Lasku Golęcińskim z licznymi trasami biegowymi m.in. ze ścieżką biegową Nike.
Przypominamy, że zawodnicy na zgrupowaniu muszą posiadać ważne badania lekarskie, dokument tożsamości ze zdjęciem /legitymacja szkolna/, wypełnioną przez rodziców kartę obozową -załącznik 1., oraz niezbędny do treningu sprzęt sportowy, dodatkowo należy przekazać kierownikowi zgrupowania bądź trenerowi podpisane przez rodziców oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.-załącznik 2

Ważna informacja: kwotę dofinansowania wpłącają uczestnicy do klubów, a kluby proszone są o dokonanie przelewów z kont klubowych na konto Dolnośląskiego Związku Lekkiej Atletyki /nr konta Bank Millenium S.A. 16 1160 2202 0000 0002 2950 4941/ do dnia 15.07.2015r w opisie wpłaty należy wpisać za kogo wnoszona jest opłata i za jaki obóz / KWM lekka atletyka – obóz Poznań/ – w wysokości 150zł – Mistrzowie Dolnego Śląska oraz 250zł zawodnicy z miejsc drugich i rankingu, pozostali uczestnicy 350zł- pozostałą część pokrywa DFS tj.pozostałą częśc kosztów zawodników, pobyt oraz wynagrodzenia trenerów. Potwierdzenia uczestnictwa w zgrupowaniu proszę potwierdzać do dnia 04.07.2016r na adres e-mailowy kozanecka@dzla.pl . W załączeniu lista powołanych zawodników, karta obozowa i oświadczenie / które należy przekazac po przyjeździe kierownikowi zgrupowania/.

konkurencja m-ce nazwisko imię rok klub wynik
1 K100 1 GĄSIOR Adriana 20.10.2001 MLKS Echo Twardogóra 13.22
2 K1000 1 RYNG Wiktoria 11.09.2001 WKS Oleśniczanka Oleśnica 3:07.42
3 K200ppł K80ppł 1 DELEJOWSKA Wiktoria 12.03.2001 WLKS Wrocław 31.40 12.96
4 K300 1 BUK Aleksandra 25.04.2001 MKS MOS Wrocław 43.41
5 K600 1 ZAWADZKA Julia 20.07.2001 WLKS Wrocław 1:42.97
6 Kchód 1 STRYCHALCZYK Agata 05.02.2001 WKS Oleśniczanka Oleśnica 25:12.63
7 Kdysk 1 SMOLSKA Synthia 29.12.2001 MKS Osa Zgorzelec 32.41
8 Kkula 1 KRAWCZYK Karolina 24.07.2001 LKS Polkowice 10.28
9 Kmłot 1 SCHUBERT Jagoda 22.09.2001 MLKS Echo Twardogóra 42.11
10 Koszczep 1 GODEK Weronika 09.03.2001 MKS Bolesłavia Bolesławiec 32.95
11 Ktyczka 1 ŁYKO Anna 30.05.2001 MKS MOS Wrocław 3.00
12 Kwdal 1 PODGÓRSKA Alicja 05.11.2001 MLKS Sokół Lubin 5.16
13 Kwzwyż Kwdal 1 WITKOWSKA Kinga 04.01.2001 WKS Śląsk Wrocław 1.54 5.14
14 M100 M300 1 BUGAJSKI Paweł 26.02.2001 MLKS Polonia Środa Śląska 11.67 38.23
15 M1000 1 PYTEL Michał 13.03.2002 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2:49.07
16 M110ppł 1 MIŁOTA Grzegorz 17.08.2001 MKS Osa Zgorzelec 16.09
17 M2000 1 RUSZKIEWICZ Filip 30.05.2001 SL GKS Olsza Olszyna 6:09.05
18 M200ppł 110ppł 1 WOJCIECHOWSKI Remigiusz 06.03.2001 LKS Górnik Wałbrzych 29.16 16.66
19 M600 1 JAKUBIK Patryk 14.08.2001 WKS Oleśniczanka Oleśnica 1:30.07
20 Mchód 1 WRÓBEL Mateusz 27.05.2001 WKS Oleśniczanka Oleśnica 18:20.06
21 Mdysk Mkula 1 KOZAK Gracjan 19.11.2001 MKS Bolesłavia Bolesławiec 53.38 14.52
22 Mmłot 1 SZUSZKIEWICZ Piotr 08.01.2001 GSZS Nowogrodziec 48.01
23 Moszczep 1 STEC Eryk 06.10.2001 MKS Bolesłavia Bolesławiec 49.67
24 Mtyczka 1 NAWOCKI Paweł 30.03.2001 MKS MOS Wrocław 3.30
25 Mtyczka 2 TURCZYŃSKI Dawid 22.01.2001 MKS Osa Zgorzelec 3.30
26 Mwdal 1 MAZUR Rafał 12.04.2002 MKS Bolesłavia Bolesławiec 5.67
27 Mwzwyż 1 SUCHARSKI Jakub 21.11.2001 UKS Orlica Domaniów 1.78
28 K100 2 DYDUCH Kornelia 17.08.2001 LKS Górnik Wałbrzych 13.30
29 K300 2 PRZYSTARZ Magdalena 09.07.2001 MKS Bolesłavia Bolesławiec 43.46
30 K600 2 ROGULA Julia 20.10.2002 MKS Bolesłavia Bolesławiec 1:44.11
31 K1000 2 MAŃKIEWICZ Julia 02.08.2001 MKS Piast Lwówek Śląski 3:09.77
32 Kwzwyż 2 ZAWER Natalia 14.01.2002 UKS Orlica Domaniów 1.54
33 Ktyczka 2 KACZOR Weronika 30.01.2002 SL GKS Olsza Olszyna 2.30
34 Kkula rank CHABINIAK Gabriela 25.07.2001 MKS Piast Lwówek Śląski 10.74
35 Kdysk młot 2 PIETRKIEWICZ Dobrosława 06.09.2001 MKS Bolesłavia Bolesławiec 32.00 32.44
36 Koszczep rank PYC Julia 01.06.2002 MLKS Echo Twardogóra 33.02
37 K200ppł 80ppł 2 GOSS Martyna 12.08.2001 MKS Bolesłavia Bolesławiec 31.77 12.90
38 K80ppł 2 TOMASZEWSKA Ola 03.08.2001 LKS Górnik Wałbrzych 13.03
39 M100 2 WITCZAK Konrad 27.02.2001 WLKS Wrocław 11.81
40 M300 rank WOŹNIAK Maciej 07.05.2001 LKS Górnik Wałbrzych 37.13
41 M600 2 KOŁBUC Grzegorz 22.01.2001 UKS Sprint Legnica 1:30.93
42 M1000 2 LEONOWICZ Jakub 20.03.2002 UKS Sokół Żmigród 2:50.39
43 M2000 2 KRYSTEK Dariusz 10.01.2001 WKS Oleśniczanka Oleśnica 6:30.07
44 M110ppł rank KOZAK Bartosz 14.07.2001 MKS Bolesłavia Bolesławiec 16.70
45 M200ppł rank SPICH Remigiusz 11.06.2001 MKS Szerszeń Bogatynia 30.91
46 Mwzwyż 2 KACZOR Karol 20.03.2001 MKS Szerszeń Bogatynia 1.76
47 Mtyczka rank KRUPKA Piotr 03.02.2002 MKS Piast Lwówek Śląski 2.90
48 Mwdal rank KOZIOŁ Jacek 27.02.2001 GSZS Nowogrodziec 6.01
49 Mkula 2 ŚLIWA Konrad 07.05.2001 LKS Polkowice 12.58
50 Mkula Mdysk WOLSZAKIEWICZ Krystian 27.12.2001 WLKS Wrocław 12.59 43.54
51 Mmłot 2 MIKOŁAJCZYK Jakub 14.02.2001 MKS Osa Zgorzelec 34.01
52 Moszczep 2 KRZESZOWSKI Michał 12.08.2001 UKS Sokół Żmigród 49.57
53 Mchód 2 MICHNOWSKI Marcel 08.12.2001 MKS Bolesłavia Bolesławiec 18:23.57
Udostępnij.

Zostaw komentarz

W dniach 12-27 lipca 2018 biuro DZLA będzie nieczynne.