Młodzieżowi uczestnicy Mistrzostw Świata i Europy

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy 10-14.07.2013 Tampere
1 Szyszkowski Jakub 91 WKS Śląsk Wrocław kula 19.78
2 Sobera Robert 91 KS AZS AWF Wrocław tyczka 5.60
23 Napieraj Dominika 91 KS AZS AWF Wrocław 5000m 17:19.20
Kuch Andrzej 91 KS AZS AWF Wrocław w dal dnf

 

Mistrzostwa Europy Juniorów 18-21.07.2013 Rieti
2 Makul Karolina 94 WKS Śląsk Wrocław dysk 53.25
2 Kuśnierz Piotr 94 MKS MOS Wrocław 4x400m 3:05.07
13 Hnida Paulina 95 MKS MOS Wrocław tyczka 3.90
26 Schubert Kacper 95 MLKS Echo Twardogóra 110ppł 14.26
16 Kołodziejski Tomasz 94 MKL 12 Jelenia Góra 110ppł 13.76
16 Chłond Kacper 94 MKS MOS Wrocław 10-bój 6832

 

Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych 10-14.07.2013 – Donieck
9 Ochocka Ewa 96 MKS Bolesłavia 400ppł 59.89
20 Grzelak Weronika 97 LKS Górnik Wałbrzych 7-bój 5100

 

MME Ostrawa 14-17.07.2011
2 Krawczuk Łukasz 89 WKS Śląsk 4x400m 3:03.62
4 Linkiewicz Joanna 90 KS AZS-AWF Wrocław 4x400m 3:36.42
5 Ogrodnik Magdalena 89 WKS Śląsk wzwyż 1.92
6 Zarębska Ewa 90 KS AZS-AWF Wrocław 4x100m 44.67
10 Mikołajczyk Izabela 90 WLKS Wrocław 7-bój 5729pkt
11 Sobera Robert 91 KS AZS-AWF Wrocław tyczka 5.20
13 Krawczuk Łukasz 89 WKS Śląsk 400m 47.26
Linkiewicz Joanna 90 KS AZS-AWF Wrocław 400ppł 61.24
22 Pędziwiatr Milena 89 KS AZS-AWF Wrocław 200m 24.57

 

Mistrzostwa Europy Juniorów Kowno
3 Donczew Konrad 92 WKS Śląsk 4x100m 40.42
12 Donczew Konrad 92 WKS Śląsk 110ppł 14.02

 

Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych Lille 6-10.07.2011
10 Makul Karolina 94 WKS Śląsk dysk 49.28 el.

 

Uniwersada – Shenzhen
5 Ogrodnik Magdalena 89 WKS Śląsk wzwyż 1.86

 

Mistrzostwa Świata Deagu
18 Marciniszyn Marcin 82 WKS Śląsk Wrocław 400m 45.94
9 Małachowski Piotr 83 WKS Śląsk Wrocław dysk 63.37

 

Halowe Mistrzostwa Europy Paryż
3 Nowicki Bartosz 84 WKS Śląsk Wrocław 1500m 3:41.48
9 Ejdys Sylwia 84 WKS Śląsk Wrocław 1500m 4:20.99
5 Marciniszyn Marcin 82 WKS Śląsk Wrocław 4x400m 3:09.31
5 Krawczuk Łukasz 89 WKS Śląsk Wrocław 4x400m 3:09.31

 

Mistrzostwa Świata Juniorów w biegach górskich – Albania
2 Przedwojewski Bartosz 93 MKS MOS Wrocław b.górski drużyna

 

Mistrzostwa Świata w biegach górskich – Temu-Ponte di Legno – Włochy 2.09.2012
19 Pędziwiater Klaudia 93 MKS „MOS” Wrocław 3.9km/370m
35 Przedwojewski Bartłomiej 93 MKS „MOS” Wrocław 8.8km/900m

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Kowno 17-20.07.2009
3 Klocek Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław 4×100 43,9
4 Klocek Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław 200m 23,07

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Debreczyn 12-14.07.2007
3 Klocek Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław 4×100 43,78
4 Klocek Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław 200m 23,38

 

Mistrzostwa Świata Juniorów  – Pekin  15-20.08.2006
3 Klocek Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław 200 23,63
5 Klocek Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław 4×100 44,70

 

Mistrzostwa Europy Juniorów – Kowno  21-24 .07.2005
8 Klocek Ewelina 87 WKS Śląsk Wrocław 200m 24,52

W dniach 12-27 lipca 2018 biuro DZLA będzie nieczynne.