70 – lecie Dolnośląskiego Związku Lekkiej Atletyki

0

W dniu 9 września 2017 roku Dolnośląski Związek Lekkiej Atletyki obchodził będzie 70 – lecie istnienia.

Program:
11:00 Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików – Stadion Olimpijski we Wrocławiu
16:30 Spotkanie Przyjaciół Lekkiej Atletyki – Projekcja filmu „Mistrzowie Dolnośląskiej Królowej” – Stadion Olimpijski, sala konferencyjna pod trybuną główną, ul. I.J Paderewskiego 35 we Wrocławiu

Poniżej zamieszczamy listę zaproszonych Gości: 

L.p. Nazwisko i imię
1. Adamek Marek
2. Adamus Dariusz
3. Alberski Henryk
4. Alończyk Jan
5. Banaszek Grzegorz
6. Bańka Witold
7. Barabasz Jerzy
8. Barańska-Szurlej Anna
9. Baszak Bogdan
10. Bebło Leszek
11. Benkowska Anna
12. Benkowski Henryk
13. Bialic Katarzyna
14. Bialic Marek
15. Bieniek Michał
16. Bierowski Adam
17. Biliński Wojciech
18. Boba Władysław
19. Bobowiec Michał
20. Bocian Jacek
21. Bogdanowicz Józef
22. Borowik Antoni
23. Broński Bartosz
24. Brońska Maja
25. Brońś Jan
26. Bruner Jerzy
27. Brzeziński Błażej
28. Bugała Edward
29. Bułkowska Danuta
30. Chajan Zbigniew
31. Chłond Krzysztof
32. Chmara Sebastian
33. Chmura Jan
34. Chorzępa Przemysław
35. Chrzanowski Tomasz
36. Chwajo Waldemar
37. Ciara Stanisław
38. Cudyk Łukasz
39. Cybulski Grzegorz
40. Cych Jan
41. Cywiński Andrzej
42. Czajewicz Stanisław
43. Czarnik Bolesław
44. Czeczkowski Krzysztof
45. Czernuszewicz Ewa
46. Czyż Agnieszka
47. Danielak Marek
48. Dębska-Bittner Ewa
49. Dłubak Grzegorz
50. Dłubała Lech
51. Dłubała Marek
52. Dobrosz Zygmunt
53. Dobrzycka Aleksandra
54. Dominik Janusz
55. Drozd Bronisław
56. Dutkiewicz Rafał
57. Dziubiński Zbigniew
58. Ejdys Sylwia
59. Fajdek Paweł
60. Fedorowicz Piotr
61. Fiałka Joanna
62. Fluder Marcin
63. Fostiak Marek
64. Franas Arkadiusz
65. Frischmann Tomasz
66. Fus Jan
67. Gajdus Grzegorz
68. Galant Adam
69. Gardzielewski Arkadiusz
70. Gawlik Mariusz
71. Gębuś Kazimierz
72. Gęstwa Wojciech
73. Gibek Paulina
74. Glinka Waldemar
75. Głowacki Maciej
76. Gniatkowski Andrzej
77. Golanowski Roman
78. Golec Dominik
79. Górecki Marek
80. Górecki Włodzimierz
81. Grawaczewski Bogdan
82. Grędzińska Małgorzata
83. Grędziński Stanisław
84. Gronicz Rafał
85. Gruman Bartosz
86. Gruszczyński Piotr
87. Grynienko Maciej
88. Grzelekowski Robert
89. Grzybek Grzegorz
90. Hawro Leszek
91. Herezo Roman
92. Hildebrandt Zdzisław
93. Hojka Grażyna
94. Horyd Kazimierz
95. Howorski Zbigniew
96. Hreniak Paweł
97. Ilnicki Jacek
98. Imiołek Monika
99. Ireneusz Taraszkiewicz
100. Janeczek Jarosław
101. Janiak Stanisław
102. Janik Kazimierz
103. Janioł Alicja
104. Janosik Karol
105. Jańczuk Daniel
106. Jarosz Barbara
107. Jarosz Bogdan
108. Jaśkiewicz Stefania
109. Jaśkiewicz Walenty
110. Jaworowski Janusz
111. Jędrusiński Marcin
112. Jołtuch Edward
113. Jonak Edward
114. Jurkowlaniec Rafał
115. Juzyszyn Dariusz
116. Kaczmarek Piotr
117. Kaliczak Zenon
118. Karpiński Franciszek
119. Karpowicz Tadeusz
120. Kasina Marcin
121. Kasperowicz Michał
122. Kassner Jerzy
123. Kazimierczyk Jacek
124. Kich-Wiśniewska Elżbieta
125. Kiczko Władysław
126. Kielan Tadeusz
127. Kiełczewska Elżbieta
128. Kiełczewski Grzegorz
129. Kiryk Mariusz
130. Kiryk Wiesław
131. Klaska Józef
132. Klimczak Piotr
133. Kmiecik Dorota
134. Kmieć Tadeusz
135. Knull Elżbieta
136. Knull Mariusz
137. Kobiałka Kamil
138. Kocemba Ewa
139. Kochanowski Stanisław
140. Kokot Zdzisław
141. Kołaciński Michał
142. Kołodziejczyk Dorota
143. Kołtun Grażyna
144. Kondratiuk Wiesław
145. Korczyńska Daria
146. Kordasiewicz Damian
147. Kordula Mariusz
148. Korzewa Leszek
149. Kosendiak Jan
150. Kotwica Czesław
151. Kotynia Hanna
152. Kowalczyk Edward
153. Kowalski Paweł
154. Kozak Andrzej
155. Kozakiewicz Władysław
156. Kozanecka Anna
157. Kozanowska Ewa
158. Kozłowski Dariusz
159. Kozłowski Ryszard
160. Kozłowski Tomasz
161. Kółko Rajmund
162. Krawczuk Łukasz
163. Krawczyk Iwona
164. Krawczyk Krzysztof
165. Kruhlik Paweł
166. Krupanek Romuald
167. Krysztofiak Waldemar
168. Krzakowski Tadeusz
169. Krzemiński Witold
170. Krzewina Jakub
171. Ksok Anna
172. Kubala Łukasz
173. Kubiszewski Marek
174. Kulczycki Jan
175. Kulon Marian
176. Kumor Jolanta
177. Kunicki Maciej
178. Kupczyk Andrzej
179. Kurzyński Antoni
180. Kuszewski Marcin
181. Latkowski Mariusz
182. Lech Ryszard
183. Letza Mikołaj
184. Lewandowski Robert
185. Lewandowski Zbigniew
186. Lipiński Zbigniew
187. Lisowski Józef
188. Lubikowski Bolesław
189. Lukierski Jerzy
190. Ławicki Tadeusz
191. Łomański Dariusz
192. Łoś Dariusz
193. Łuczak Krzysztof
194. Łukasik Joanna
195. Łyczakowski Ludwik
196. Łysiak Jerzy
197. Maciantowicz Jerzy
198. Maciejczyk Ireneusz
199. Maciejewski Franciszek
200. Maćkowiak Robert
201. Magdziarczyk Roman
202. Majchrowski Jacek
203. Majewski Tomasz
204. Malczewski Jacek
205. Małachowski Piotr
206. Małkiewicz Danuta
207. Mamiński Bogdan
208. Mańka Bogumił
209. Mańkowska Ewa
210. Marciniszyn Grzegorz
211. Marciniszyn Marcin
212. Marcinów Józef
213. Marek Darek
214. Markowska Małgorzata
215. Markowski Adrian
216. Markowski Tomasz
217. Matosz Włodzimierz
218. Mazurek Teresa
219. Meler Kazimierz
220. Miazga Franciszek
221. Michalak Jerzy
222. Michalak Leszek
223. Michalski Marcin
224. Michalski Ryszard
225. Mielko Kazimierz
226. Miernik Agnieszka
227. Miętkiewicz Wiesław
228. Migasiewicz Juliusz
229. Mikoda Lilla
230. Misiołek Krzysztof
231. Misiołek-Głódź Ewa
232. Mołoń Radosław
233. Mossoń Michał
234. Mydłowski Ryszrd
235. Niedzielska Beata
236. Niemczak Antoni
237. Nita Henryk
238. Nogala Henryk
239. Nowacki Bogdan
240. Noworól Leszek
241. Okulowska Magdalena
242. Oleksy Justyna
243. Olszański Paweł
244. Olszewski Henryk
245. Omięcka Alicja
246. Osik Tadeusz
247. Osiński Adam
248. Owczarek Edward
249. Paczóski Piotr
250. Paliga Zdzisław
251. Paraniak Samanta
252. Pasieka Jerzy
253. Paskal Henryk
254. Pasztetnik Marek
255. Paszyńska-Czeczkowska Anna
256. Patalas Włodzimierz
257. Piasecki Grzegorz
258. Pielichowski Jan
259. Pierzchała Władysław
260. Pietraga Sebastian
261. Piętkowski Piotr
262. Pilch Janusz
263. Płatek Aleksander
264. Płatek Krzysztof
265. Płatek-Gąsior Małgorzata
266. Podlas Ryszard
267. Podstawka Krystyna
268. Polakowski Zbigniew
269. Policki Krzysztof
270. Popek Michał
271. Posadzki Ryszard
272. Pospieszny Bogdan
273. Potępa Grzegorz
274. Promirski Julian
275. Przeorski Marek
276. Przybylski Cezary
277. Przychodny Marcin
278. Przywara Mariusz
279. Ptak Ewelina
280. Rabsztyn Elżbieta
281. Rabsztyn Grażyna
282. Raczyński Robert
283. Rańda Paweł
284. Rejno Julita
285. Rejno Zbigniew
286. Rogala Jarosław
287. Rogowski Dariusz
288. Rokita Andrzej
289. Roman Piotr
290. Ronczewska Iwona
291. Ronij Jadwiga
292. Rosiński Ryszard
293. Rostek Tadeusz
294. Rostek William
295. Rostkowska Anna
296. Rostkowski Piotr
297. Roszczak Czesław
298. Rozwadowski Tadeusz
299. Rożej Marek
300. Rożej-Chrust Marta
301. Rudnik Tomasz
302. Rutyka Mieczysław
303. Rybicka Anna
304. Rychter Stanisław
305. Rydziński Adam
306. Rysiukiewicz Agnieszka
307. Rysiukiewicz Piotr
308. Sadzikowski Zbigniew
309. Sajnog Miłosz
310. Samborski Tadeusz
311. Sarul Edward
312. Serafińska-Gruman Justyna
313. Serwiak Leszek
314. Siemieniak Joanna
315. Siepsiak Ewa
316. Sieradzki andrzej
317. Sikora Hanna
318. Sitek Wojciech
319. Skonieczny Stanisław
320. Skowronek Ryszard
321. Skrzypiński Jacek
322. Sobańska Małgorzata
323. Sobczyk Grzegorz
324. Sokołowski Krzysztof
325. Stankiewicz Antoni
326. Stankiewicz Zbigniew
327. Stawiarski Jarosław
328. Stępień Andrzej
329. Stodółka Jacek
330. Stodółka Szymon
331. Stodółka Weronika
332. Stolarczyk Marek
333. Strel Elżbieta
334. Supeł Bogdan
335. Supeł Maria
336. Sutryk Jacek
337. Syska Elżbieta
338. Szałek Andrzej
339. Szargut Piotr
340. Szczerepa Wojciech
341. Szczęsna Mariola
342. Szczupak Andrzej
343. Szczurek Witold
344. Szczurowski Andrzej
345. Szełemej Roman
346. Szepe Alicja
347. Szewińska Irena
348. Szomburg Tomasz
349. Sztejkowski Damian
350. Szumski Andrzej
351. Szylin Grzegorz
352. Szymański Andrzej
353. Szymański Tomasz
354. Szymczak Adam
355. Szyszka Eugieniusz
356. Szyszkowski Jakub
357. Śmitkowski Stanisław
358. Śniady Paweł
359. Świderski Adrian
360. Świłło Jerzy
361. Tarnawska Iga
362. Terejlis Jan
363. Terejlis Karol
364. Tłustochowski Tomasz
365. Tomaszewska Jadwiga
366. Tomaszewski Bogusław
367. Tomkowski Zbigniew
368. Urbanowski Adam
369. Walczak Andrzej
370. Walkowiak Bolesław
371. Walotka Filip
372. Warnicka Monika
373. Waszkiewicz Franciszek
374. Wawrzuta Jan
375. Wawrzyniak Walerian
376. Wesołowski Krzysztof
377. Węcek Waldemar
378. Węcławowicz Wojciech
379. Węgrzyn Sylwester
380. Widera Jan
381. Wiśniewska Gabriela
382. Wiśniewska Joanna
383. Wiśniewski Paweł
384. Witkowski Leszek
385. Władyczański Jerzy
386. Włodarczyk Urszula
387. Wochna Robert
388. Wojciechowski Ryszard
389. Wojciech-Pierzchała Dorota
390. Wojciekian Bożena
391. Wojsa Maciej
392. Wosiek Jacek
393. Wójcik Jacek
394. Wójcik Michał
395. Wróbel-Trojan Janusz
396. Wyrzykowski Alfred
397. Zabiegło Violetta
398. Zagrodnik Arkadiusz
399. Zajdel Jadwiga
400. Zakrzewski Jan
401. Zatka Krzysztof
402. Zawiła Marcin
403. Zawisza Bogusław
404. Zemczak Tadeusz
405. Zych Artur
406. Żłobicki Zbigniew
407. Żyła Wiesław
Udostępnij.

Zostaw komentarz

W dniach 12-27 lipca 2018 biuro DZLA będzie nieczynne.