Zgrupowania szkoleniowe przed OOM

0

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że zgrupowania szkoleniowe przed OOM odbędą się w następujących miejscach:

1. Zgorzelec
1-11.07.2014r – od obiadu do obiadu
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Powstańców Śl.
grupa sprintu, skoków, wieloboje kobiet
trenerzy. Z. Kokot, G.Banaszek, G.Piasecki, W.Rostek

1 Bogińczuk Julia WKS Śląsk Wrocław
2 Furmańczyk Kacper MLKS Sokół Lubin
3 Górka Magdalena MKS MOS Wrocław
4 Grynienko Maciej UKS Orlica Domaniów
5 Kawaler Wojciech MKS Piast Lwówek Śl.
6 Knull Marta KS AZS AWF Wrocław
7 Mazan Sergiusz MKS Piast Głogów
8 Nowak Nicola MKS Osa Zgorzelec obady
9 Ochyra Maciej LKS Górnik Wałbrzych
10 Siudek Bartosz MKS MOS Wrocław
11 Kolanek Alicja LKS Górnik Wałbrzych
12 Dworak Anna MKS Szerszeń Bogatynia
13 Jóźwiak Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec
14 Kopeć Bartłomiej SS MKS Parasol Wrocław
15 Dudziak Aleksandra MLKS Sokół Lubin
16 Jaworska Aleksandra MKL 12 Jelenia Góra
17 Zduńczyk Katarzyna MKS MOS Wrocław inne
18 Matkowska Paulina MKS MOS Wrocław inne
19 Forkasiewicz Agata KS AZS AWF Wrocław OSSM Wrocław
20 Grzelak Weronika LKS Górnik Wałbrzych OSSM Wrocław
21 Kuśnierz Piotr WKS Śląsk Wrocław OSSM Wrocław
22 Chojnowski Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław OSSM Wrocław
23 Kokot Zdzisław trener
24 Rostek William trener
25 Banaszek Grzegorz trener
26 Piasecki Grzegorz trener obiady

 

2. Bogatynia
1-11.07.2014r – od obiadu do obiadu
Ośrodek Sportu i Rekreacji ul.Sportowa
grupa rzutów i wieloboje mężczyzn
trenerzy T. Markowski, R. Gruman

1 Karaban Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec
2 Olszewski Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec
3 Orlińska Dominika MLKS Echo Twardogóra
4 Sandak Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec
5 Gradzik Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec
6 Pater Maciej WLKS Wrocław
7 Dąbal Beata MKS Bolesłavia Bolesławiec
8 Zatylny Kewin MKS Osa Zgorzelec inne
9 Kaźmierczak Przemysław MLKS Echo Twardogóra inne
10 Baran Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec inne
11 Słowik Oliwia LKS Górnik Wałbrzych inne
12 Markowski Tomasz trener
13 Gruman Rafał trener

 

3. Szklarska Poręba
1-12.07.2014r – od obiadu do obiadu
Ośrodek Maraton ul.Sportowa
tr. M.Bialic, R.Pierzchała
wyjazd ze zgrupowania bezpośredni na OOM, prosimy zabrać sprzęt startowy.

1 Abramczyk Kacper LKS Polkowice
2 Kołodziejczyk Mateusz LKS Polkowice
3 Papla Filip MKS Osa Zgorzelec
4 Pędziwiater Klaudia WKS Śląsk Wrocław
5 Pleszka Paulina LKS Polkowice
6 Podstawka Dawid LKS Polkowice
7 Przedwojewski Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław
8 Tomczak Patryk LKS Polkowice
9 Wrzesińska Małgorzata MKS Osa Zgorzelec
10 Szakiel Paulina GLKS Świdnica
11 Boratyński Dariusz SS MKS Parasol Wrocław
12 Hadryś Dawid MKS Osa Zgorzelec
13 Gieruń Aleksandra WLKS Wrocław inne
14 Dziugieł Miłosława MKS Piast Lwówek Śląski OSSM Wrocław
15 Bialic Marek trener
16 Pierzchała Władysław trener

Przypominamy, że zawodnicy zobowiązani są do posiadania na zgrupowaniu:

  • ważnych badań lekarskich (przynajmniej do dnia 16.07.2014r) i przekazanie ich po przyjeździe trenerom
  • niezbędnego sprzętu treningowego
  • podpisane oświadczenie OŚWIADCZENIE
  • oraz uiszczenia wpłaty w wysokości 5zł za dzień zgrupowania poprzez przelew klubowy na konto:

Bank Millenium S.A.
16 1160 2202 0000 0002 2950 4941.

Wszyscy zawodnicy uczestniczący w zgrupowaniach przed OOM proszeni są o wypełnienie oświadczeń o zgodzie na przetwarzanie danych i podpisanie ich przez rodziców a następnie przekazanie ich trenerom na zgrupowaniu.
Wszystkie kluby, których zawodnicy będą uczestniczyli w OOM zobowiązane są do przesłania licencji zawodniczych, klubowych oraz badań lekarskich zawodników do siedziby DZLA do dnia 4.07.2014r.

Trenerów zainteresowanych wyjazdem i pobytem na tej imprezie na koszt klubu prosimy o zgłaszanie imienne na adres kozanecka@dzla.pl do dnia 4.07.2014r. – możliwy będzie tylko pobyt na całości imprezy /koszt ok. 270zł/.

Udostępnij.

Zostaw komentarz

W dniach 12-27 lipca 2018 biuro DZLA będzie nieczynne.