Zgrupowanie ZKNB i OSSM SMS Wrocław – Szklarska Poręba

0

Zgrupowanie szkoleniowe w Szklarskiej Porębie rozpoczyna się 3 listopada 2014 roku od obiadu (przyjazd do godz. 13.00), kończy się 14 listopada 2014 roku obiadem.

Na zgrupowaniu wszyscy zawodnicy powinni posiadać ważne badania lekarskie oraz niezbędny sprzęt do treningu.

  • Dopłata do zgrupowania wynosi 60zł
  • Wpłaty na konto DZLA Bank Millenium 16 1160 2202 0000 0002 2950 4941 prosimy dokonywać z kont klubowych.
LP NAZWISKO IMIĘ UR KLUB
1 GRYNIENKO MACIEJ 98 UKS Orlica Domaniów KNB
2 KAWALER WOJCIECH 98 MKS Piast Lwówek ŚL. KNB
3 OCHYRA MARCIN 98 LKS Górnik Wałbrzych KNB
4 ABRAMCZYK KACPER 98 LKS Polkowice KNB
5 JÓŻWIAK PAWEŁ 97 MKS Bolesłavia KNB
6 KOPEĆ BARTŁOMIEJ 97 SS MKS Parasol Wrocław KNB
7 BURZAK RAFAŁ 96 MKS Piast Głogów KNB
8 JOPEK MATEUSZ 96 LKS Górnik Wałbrzych KNB
9 GRADZIK DAMIAN 97 MKS Bolesłavia KNB
10 SOBCZAK BŁAŻEJ 96 MLKS Echo Twardogóra KNB
11 ŻUKOWSKA AGNIESZKA 96 WKS Śląsk Wroclaw KNB
12 BOGIŃCZUK JULIA 98 WKS Śląsk Wroclaw KNB
13 KOLANEK ALICJA 98 LKS Górnik Wałbrzych KNB
14 PATER MACIEJ 98 WLKS Wrocław KNB
15 SKÓRZEWSKA Patrycja 96 WLKS Wrocław KNB
16 OLSZEWSKI Kacper 97 MKS Bolesłavia KNB
17 PODSTAWKA Dawid 97 LKS Polkowice KNB
18 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 94 LKS Polkowice KNB
19 SANDAK Monika 97 MKS Bolesłavia KNB
20 PLESZKA Paulina 98 LKS Polkowice KNB
21 RACHWALSKA Dorota 96 LKS Polkowice KNB
22 KOPAŁA Dawid 96 MKS Bolesłavia KNB
23 TOMCZAK Patryk 93 LKS Polkowice KNB
24 GOSS Maciej 95 MKS Bolesłavia KNB
25 GUL Bartosz 96 MKL 12 Jelenia Góra KNB
26 MIŚKIEWICZ Michał 96 MKS Osa Zgorzelec KNB
27 AMBROŻY Kacper 96 MLKS Sokół Lubin KNB
28 WIĘCŁAW Kacper 96 MLKS Sokół Lubin KNB
29 FURMAŃCZYK Kacper 97 MLKS Sokół Lubin KNB
30 JAWORSKA Aleksandra 97 MKL 12 Jelenia Góra KNB
31 SIUDEK Bartosz 98 MKS MOS Wrocław KNB
32 KNULL Marta 93 AZS – AWF Wrocław KNB
33 PĘDZIWIATER Klaudia 93 WKS Śląsk Wroclaw KNB
34 PAPLA Filip 98 MKS Osa Zgorzelec KNB
35 BORATYŃSKI Dariusz 97 SS MKS Parasol Wrocław KNB
36 MARCINKOWSKI Paweł 95 WLKS Wrocław KNB
37 KOZŁOWSKI Mateusz 93 AZS – AWF Wrocław DZLA
38 GRUCHOT Dawid 95 AZS – AWF Wrocław DZLA
39 OLSZAŃSKI Szymon 95 MLKS Echo Twardogóra SMS Wrocław
40 MISIOŁEK Adrian 96 MKS MOS Wrocław SMS Wrocław
41 WEBER Adrian 96 MUKS Szok Bojanowo SMS Wrocław
42 ADASZAK Daria 96 MKS MOS Wrocław SMS Wrocław
43 RYŚ Aleksandra 96 MKS MOS Wrocław SMS Wrocław
44 MALSKI Paweł 95 MKS MOS Wrocław SMS Wrocław
45 PYTLIK Krzysztof 96 MKS MOS Wrocław SMS Wrocław
46 FORKASIEWICZ Agata 94 AZS – AWF Wrocław SMS Wrocław
47 WŁODARSKA Izabela 95 MKS MOS Wrocław SMS Wrocław
48 PAŁYS Anna 95 MKS-MOS Wrocław SMS Wrocław

 

49 Kokot Zdzisław KNB
50 Mańka Bogumił SMS Wrocław
51 Rostek William KNB
52 Bialic Marek KNB
53 Knull Mariusz KNB
54 Pierzchała Władysław KNB
Udostępnij.

Zostaw komentarz

W dniach 12-27 lipca 2018 biuro DZLA będzie nieczynne.