Zgrupowania ZKNJiM – ferie świąteczne

0

W okresie ferii świątecznych odbędą się zgrupowania szkoleniowe ZKNJiM wszystkich grup szkoleniowych.

W 2016 roku utrzymana zostaje kwota 5zł za rozpoczęty dzień na zgrupowaniu. Przypominam, że tę opłatę należy wpłacić przed zgrupowaniem z konta klubowego na konto naszego związku w Banku Millenium.

Wszyscy zawodnicy na zgrupowaniu muszą posiadać ważne badania lekarskie na cały okres trwania zgrupowania.
Zgrupowania ZKNJiM odbędą się:
1. grupa wytrzymałości – Kiry (Kościelisko) 22.03-2.04.2016r. – trener Marek Bialic – dopłata do zgrupowania 60zł
2. grupa sprintu i skoków – Szklarska Poręba 20.03-29.03.2016 /od obiadu do obiadu – Ośrodek Sport Szklarska Poręba Plac Sportowy 5 – dopłata do zgrupowania 50zł
3. grupa rzutów – Zgorzelec 25.03-03.04.2016r. (od obiadu do obiadu) –  Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy ul.Powstańców Śląskich -trener Tomasz Markowski – dopłata do zgrupowania 50zł
Poniżej powołani i potwierdzeni na zgrupowania zawodnicy.

Szklarska Poręba

Lp. Nazwisko i imię Funkcja klasa trenerska
1 Kokot Zdzisław trener
2 Mańka Bogumił trener
Lp. Nazwisko i imię rok ur. Klub
1 BIALIC TOMASZ 2000 MKS Piast Lwóek Śl.
2 BRYŁKA JUSTYNA 99 LKS Górnik Wałbrzych
3 BURZAK RAFAŁ 96 AZS-AWF Wrocław
4 JOPEK MATEUSZ 96 AZS-AWF Wrocław
5 JÓŻWIAK PAWEŁ 97 MKS Bolesłavia Bolesławiec
6 SOBCZAK KACPER 2000 MLKS Echo Twardogóra
7 STRĄCZEK WERONIKA 99 SS MKS Parasol Wrocław
8 TYRPA KRYSTIAN 98 MKS Osa Zgorzelec
9 WEICHERT MARCIN 99 MKS Piast Głogów
10 WŁODARSKA IZABELA 95 AZS-AWF Wrocław
11 WRÓBEL KATARZYNA 94 AZS-AWF Wrocław
12 OLSZAŃSKI ADAM 99 MLKS Echo Twardogóra
13 MIŃCZUK Mateusz 2000 MKS MOS Wrocław
14 PRZYGODA Michał 99 LKS Polkowice
15 SZCZEPAŃSKA Katarzyna 96 LKS Polkowice
16 ABRAMCZYK Kacper 98 LKS Polkowice
17 PLESZKA Paulina 98 LKS Polkowice
18 RACHWALSKA Dorota 96 LKS Polkowice
19 RUSINKO Michał 99 LKS Polkowice
KAŹMIERCZAK PRZEMYSŁAW MLKS Echo Twardogóra-SMS
JAKÓBCZAK MIKOŁAJ Ostrzeszów – SMS
NIEWIEDZIAŁ MAŁGORZATA Żywiec-SMS
KAWALER WOJCIECH MKS Piast Lwóek Śl.-SMS
MUSIAŁ JAKUB Piła – SMS
PICHOWICZ WOJCIECH MKS Szerszeń Bogatynia-SMS
MIKOŁAJCZYK ADRIAN Łęczyca- SMS ZKNJIM łódźkie

Zgorzelec

Lp. Nazwisko i imię Funkcja klasa trenerska
1 Markowski Tomasz trener
Lp. Nazwisko i imię rok ur. Klub
1 ADAMUS Maciej 1998 LKS Górnik Wałbrzych
2 CZABAN Oliwia 2000 LKS Górnik Wałbrzych
3 KOZIEŁ Martyna 2000 MLKS Echo Twardogóra
4 KRZYWAŃSKA Blanka 99 MLKS Echo Twardogóra
5 PYTLAK Piotr 99 LKS Górnik Wałbrzych
6 WRÓBLEWSKA Michalina 99 LKS Górnik Wałbrzych
7 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych

Kiry

Lp. Nazwisko i imię Funkcja klasa trenerska
1 Bialic Marek trener
Lp. Nazwisko i imię rok ur. Klub
1 BORATYŃSKI Dariusz 97 SS MKS Parasol Wrocław
2 BURZYŃSKI Tobiasz 99 MKS Bolesłavia Bolesławiec
3 GRZYWNA Bartłomiej 98 WKS Oleśniczanka
4 KUSZ Magdalena 2000 MLKS Sokół Lubin
5 LINDSTED Michał 2000 SS MKS Parasol Wrocław
6 PUKACZ Dawid 2000 SS MKS Parasol Wrocław
7 SZKWAREK Grzegorz 97 MKS MOS Wrocław
8 KAWKA Kamil 2000 MKS Bolesłavia Bolesławiec
9 ZAWIŚLAK Paweł 98 LKS Zorza Niemil
Udostępnij.

Zostaw komentarz

W dniach 12-27 lipca 2018 biuro DZLA będzie nieczynne.