Ważne informacje dla klubów

0

Wszystkie kluby proszone są o pilne zweryfikowanie w bazach klubowych numerów startowych swoich zawodników. Prośba podyktowana jest notorycznym cotygodniowym dokonywaniem tych samych zmian w trakcie zawodów lub przed ich rozpoczęciem.

Informujemy, że wyniki zawodników, którzy na zawodach będą biegali z innymi numerami startowymi, niż te które zostały pobrane z bazy Domtel – nie zostaną umieszczane w komunikacie końcowym z zawodów a komisja biegowa nie będzie rozpatrywała takich protestów.
Przypominamy także klubom i zgłaszającym trenerom o możliwości wycofania z zawodów zawodników (kontuzjowanych, chorych itp..) do momentu zamknięcia panelu zgłoszeniowego (zakładka usuń ze zgłoszenia). Pozostałych wykreśleń będzie można dokonać pisemnie w biurze zawodów na godzinę przed rozpoczęciem imprezy. Kluby, które nie dokonają takich wykreśleń zostaną obciążone opłatą regulaminową w wysokości 10 zł za start.
Ostateczna weryfikacja zawodników będzie odbywała się na 20 min. przed rozpoczęciem konkurencji (w miejscu startu) i tam zostanie podany ostateczny podział na serie i tory.

Zastosowanie się do powyższych uwag, pozwoli na sprawniejsze przeprowadzanie naszych imprez.
Anna Kozanecka – sekretarz DZLA

Udostępnij.

Zostaw komentarz