Wojewódzkie zawody LDK! – Wałbrzych

0

W dniach 28 i 29 października 2017 r. na wałbrzyskiej hali lekkoatletycznej, wystartowało ponad 500. młodych lekkoatletów z Dolnego Śląska, w czasie Wojewódzkich zawodów LDK!

Do Wałbrzycha zjechały grupy szkoleniowe objęte programem Lekkoatletyka dla każdego! z następujących miejscowości: Bielawa, Bierutów, Bogatynia, Bolesławiec, Bolków, Bystrzyca Kłodzka, Długołęka, Dzierżoniów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kopaniec, Lubin, Lwówek Śląski, Oleśnica, Oława, Polkowice, Sadków, Stronie Śląskie, Szczawno-Zdrój, Szklarska Poręba, Środa Śląska, Twardogóra, Węgliniec, Wołów, Wrocław, Zgorzelec, Żarów.

 

W ciągu dwóch dni dzieci i młodzież rywalizowały w konkurencjach lekkoatletycznych tj.: 60 m ppł., 60 m, 300 m, 600 m, 1000 m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą i rzut piłką lekarską. Dla najlepszych, za miejsca I -III, w poszczególnych kategoriach wiekowych i płci wręczane były medale, a ci, którzy zwyciężyli w klasyfikacji ogólnej zostaną zakwalifikowani do reprezentacji wojewódzkiej na Ogólnopolskie zawody LDK!

Wszystkim uczestnikom należą się wielkie brawa za udział w tej imprezie, a tym, którym udało się poprawić swoje wyniki wielkie gratulacje!

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem końcowym zawodów.

REGULAMIN Wojewódzkich Halowych zawodów LDK! Wałbrzych

 

 

Udostępnij.

Zostaw komentarz