Biuletynu CKS poświęcony HMŚ w Sopocie

0

Szanowne Koleżanki i Koledzy, przedstawiamy Wam kolejne wydanie Biuletynu CKS, tym razem specjalne, poświęcone XV Halowym Mistrzostwom Świata, które odbywały się w Sopocie. Tworząc ten materiał chcieliśmy pokazać Mistrzostwa ze strony, której nie można zobaczyć w telewizji bądź na żywo.

Autorami tekstów są nasza koleżanka oraz koledzy, którzy sędziowali w tej imprezie. Materiał ten ma bardzo dużą wartość szkoleniową, dlatego proszę o rozpropagowanie go w naszym środowisku. Przyjemnej lektury.
Wojciech Krokoszyński

Biuletyn – pobierz

Drodzy Koleżanki i Koledzy Sędziowie
Mam przyjemność napisania słowa wstępnego do Waszego biuletynu poświęconego największej odbywającej się w Polsce imprezie lekkoatletycznej – Halowym Mistrzostwom Świata, które odbyły się w Sopocie w dniach 7 – 9 marca br. Zarówno ja, jak i cały zarząd Związku jesteśmy pod wrażeniem sukcesu organizacyjnego i sportowego, jaki odniosła Polska w tych zawodach.

Ze wszystkich stron, od najbardziej opiniotwórczych działaczy IAAF i narodowych federacji słyszałem wiele słów zachwytów nad poziomem organizacyjnym i sportowym naszych mistrzostw. Dziękuję całemu środowisku sędziowskiemu na czele z Januszem Krynickim i Januszem Rozumem za Wasze zaangażowanie, za Wasz ogromny wkład pracy w przygotowania do tej imprezy i za samo przeprowadzenie jej.

To Wasze umiejętności i Wasz profesjonalizm był przedmiotem pozytywnych opinii wielu ekip zagranicznych.

Dziękując za Wasz wkład pracy w minione mistrzostwa mam nadzieję, że niedługo będę mógł na Was liczyć przy okazji następnej wielkiej imprezy lekkoatletycznej rozgrywanej w Polsce.

dr Jerzy SKUCHA
Prezes PZLA

Udostępnij.

Zostaw komentarz