Szkolenie w ramach Kadry Wojewódzkiej Młodzików na 2017 rok

0

Na Zarządzie DZLA w dniu 22.01.2017 r. zatwierdzono podział na kluby miejsc dla zawodników w kategorii młodzik. Dokonano tego na podstawie uzyskanych punktów przez poszczególne kluby w 2015 i 2016 roku we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez MSiT.

W okresie ferii zimowych rozliczane będą akcje szkoleniowe dla min. 3 zawodników. Kluby które w tabeli mają 2 lub 1 zawodnika a chcą wysłać swoich zawodników na zgrupowania i uzyskać dofinansowanie mogą dołączyć swoich zawodników do akcji z innymi klubami. Takiego zgłoszenia należy dokonać wraz z przesłaniem wypełnionych dokumentów, które przekazujemy w załącznikach.

Każdy klub przesyłający listę zawodników do szkolenia w ramach KWM proszony jest o dodanie 2 lub 3 zawodników rezerwowych /zaznaczając ich jako -R/, przypominamy że do kadry nie może być wpisany zawodnik bez licencji zawodniczej-i takie zgłoszenia nie będą przyjmowane, a wykazany trener na zgrupowanie musi posiadać aktualną licencję trenera PZLA.

Wypełnione dokumenty proszę przesłać do poniedziałku 30.01.2017 roku a wypełnione oświadczenia zawodników pocztą do dnia 6.02.2017 na adres Dolnośląskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Udostępnij.

Zostaw komentarz