Podsumowanie corocznej konferencji trenerów 2018

0

Tradycyjne podsumowanie kolejnego lekkoatletycznego roku, odbyło się na corocznej konferencji trenerów w Szklarskiej Porębie (16-18.11.2018r.).

Podsumowaniu i analizie poddano szkolenie w ramach programów MSiT i PZLA tj; Zaplecza Kadry Narodowej, Kadry Wojewódzkiej Młodzików i Lekkoatletyki dla Każdego, podsumowano także realizację kalendarza imprez lekkoatletycznych z 2018r. W załącznikach dołączonych do artykułu znajdziecie Państwo; tegoroczne sukcesy zawodników klubów dolnośląskich na arenach międzynarodowych i ogólnopolskich, zestawienia ilościowe licencji klubowych zawodniczych i trenerskich, oraz podsumowanie ilościowe imprez kalendarzowych DZLA.
Wracając do konferencji, tegoroczny program konferencji był wymagający dla uczestników, wykładowcy zaaplikowali obszerny materiał do analizy i przemyśleń.

Korzystając z okazji kierujemy serdeczne podziękowania dla wszystkich tegorocznych naszych wykładowców; p.Tomasza Markowskiego, p. Urszuli Somow, p. Iwony Baumgart, p. Kamilowi Kobiałce, p. Filipowi Motelskiemu, p. Wojciechowi Szymaniakowi, za to że zaszczycili nas swoją obecnością i chcieli się podzielić i przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie innym.

Gratulujemy w sposób szczególny wyróżnionym nagrodami Zarządu Dolnośląskiego Związku Lekkiej Atletyki trenerom, którzy w sezonie 2018 osiągnęli znaczące sukcesy zarówno na imprezach międzynarodowych jak również ogólnopolskich: p.

Bartoszowi Grumanowi, Pawłowi Olszańskiemu, Tomaszowi Markowskiemu, Williamowi Rostkowi, Piotrowi Rostkowskiemu, Władysławowi Pierzchale, Dariuszowi Łosiowi, Lilli Mikodzie, Markowi Rożejowi, Józefowi Lisowskiemu, Jackowi Skrzypińskiemu, Kamilowi Kobiałce, Jackowi Wośkowi.

Załączniki:

Wyniki współzawodnictwa młodzieżowego 2018r.

Sukcesy międzynarodowe 2018r.

Sukcesy ogólnopolskie 2018r.

Realizacja kalenarza imprez DZLA 2018r.

Licencje zawodnicze, klubowe, trenerskie 2018r.

klasy sportowe 2018r.

Udostępnij.

Zostaw komentarz