Medalowe żniwo Dolnoślązaków na MP w Olszynie

0

Pięć medali (4-0-1), zwycięstwo w klasyfikacji klubowej U18 – KS SMS Szklarska Poręba, trzecie miejsce WKS Śląska Wrocław w klasyfikacji klubowej U20, drugie miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej U18 i kwalifikacja Mikołaja Czeronka na MŚ. Tak w skrócie można podsumować start naszych zawodników na MP w biegach przełajowych.
Ale należy dodać, że tak udanego występu w przełajowych mistrzostwach już dawno nie było; cieszą zwycięstwa-złote medale: Natalii Bielak 2km U18, Patryka Szmita 5km U18 oboje KS SMS Szklarska Poręba tr. Piotr Rostkowski, Mikołaja Czeronka 6km U20 WKS Śląsk Wrocław tr. Marek Adamek, Arkadiusza Gardzielewskiego 4km M WKS Śląsk Wrocław, oraz brąz Michała Pytla 3km U18 WKS Oleśniczanka Oleśnica tr. Jarosław Janeczek. Na wyróżnienie zasługują także zawodnicy, którzy zajęli 4 miejsca Robert Kulik i Sandra Kraszewska – wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy a kciuki będziemy trzymali za udany występ Mikołaja Czeronka na MŚ w Danii.
Szczególne podziękowania dla Pana Przemysława Chorzępy za organizację Mistrzostw Dolnego Śląska, które z pewnością przyczyniły się do odniesionych sukcesów na MP. W załączniku wyniki wszystkich dolnośląskich zawodników.

2019-03-23 Olszyna WYNIKI

Udostępnij.

Zostaw komentarz