Informacja dla klubów dolnośląskich

0

Decyzją Zarządu DZLA w 2016 roku opłata za licencję klubową pozostaje na poziomie zeszłorocznym czyli 150zł, natomiast opłata za licencje zawodników w kategorii młodzik 10zł. Aby przedłużyć licencję młodzika należy złożyć taki wniosek /tylko elektronicznie/ w panelu klubowym, natomiast nowi zawodnicy będą potwierdzani dopiero po otrzymaniu papierowej wersji wniosku wygenerowanego z Domtelu; zawierającego wszystkie dane, podpisy pieczątki oraz ważne badania lekarskie.

Na takim wniosku nie może być żadnych ręcznych korekt, jesli jest błąd trzeba go skorygować w bazie klubowej i ponownie wydrukować. Faktury dla klubów za licencje młodzików będą wystawiane w dwóch okresach; w maju za potwierdzone lub nowe do 30 kwietnia, oraz w październiku za kolejne.

Instrukcja dotycząca licencji zawodniczych i klubowych jest dostępna na stronach interetowych PZLA i DZLA.

Z uwagi na brak dokładnej informacji z MSiT i DFS dotyczącej ilości miejsc na naszą dyscyplinę w szkoleniu KWM w 2016r., został dokonany wstępny podział wg. danych z ubiegłego roku. Akcje feryjne są realizowane z tego programu przez kluby, które uzyskały wg. wyliczeń statystycznych minimum 3 zawodników; kluby które według tych wyliczeń uzyskają 2 lub jedno miejsce będą mogły wykorzystać to przy wakacyjnym zgrupowaniu KWM – poza miejscami które wywalczą na Mistrzostwach Dolnego Śląska Młodzików.

Wszyscy trenerzy, którzy uzyskali licencje trenerskie na 2016rok wydawane przez PZLA, proszone są o przesłanie takiej informacji na adres e-mailowy koordynatora kozanecka@dzla.pl. Przypominamy, że wszystkie licencje wydane przed 31.12.2015r. straciły ważność, szczegóły i instrukcja są dostępne na naszej stronie internetowek.

Kluby, które są zainteresowane obsługą swoich stron internetowych i umieszczeniem ich na serwerze Związku /kwota 450zł rocznie/ proszone są o kontakt z Panią Justyną Serafińską; serafinska@dzla.pl.

Anna Kozanecka

Udostępnij.

Zostaw komentarz