Zapraszamy na Indywidualne Biegi Przełajowe do Oleśnicy

0

Kolejny już raz Oleśnica gościć będzie uczestników Finału Dolnośląskiego Indywidualnych Biegów Przełajowych. Ta jedna z największych imprez biegowych Szkolnego Związku Sportowego odbędzie się w sobotę 9.04.2016 roku na trasach przy Zamku w Oleśnicy a patronat nad nią objęli: Przewodnicząca Szkolnego Związku Sportowego „Dolny Śląsk” Beata Pawłowicz, Starosta Oleśnicki Wojciech Kociński i Burmistrz Oleśnicy Michał Kołaciński.

Na trasach zaobaczymy uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych dla których przygotowujemy dodatkowo w tym roku specjalne biegi. Mogą w nich wziąć udział uczniowie, którzy nie posiadają licencji sportowej w żadnej dyscyplinie, ani nie są członkami klubów sportowych; nazwaliśmy te biegi AMATOR.

Oczywiście do wspólnego biegania zapraszamy uczniów klas I i II, którzy biorą udział w programie Mały Mistrz. Specjalna trasa o długości 300 m będzie czekała na najmłodszych biegaczy.

Tak jak w ubiegłych latach uruchamiamy specjalną stronę internetową www.nadobny.net/przelaje na której znajdziecie najważniejsze informacje o biegach i poprzez którą możecie zgłosić się do zawodów i śledzić, czy Wasze zgłoszenie zostało uwzględnione. UWAGA!!!! termin zgłoszeń upływa 5.04.2016 o godzinie 16,00

Tutaj komunikat imprezy i szkic trasy biegowej.
W imieniu Organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych biegaczy.

Adam Szymczak

Udostępnij.

Zostaw komentarz