MPM i Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego – Słubice

0

Po zakończonych Mistrzostwach Makroregionu Młodzików, które odbyły się 10 września 2016 r. we Wrocławiu bezpośrednią kwalifikację z naszego województwa zdobyło 20 zawodników.

Lista tych zawodników w załączniku, kluby tych zawodników proszę o potwierdzenie udziału w Mistrzostwach Polski na adres e-mailowy kozanecka@dzla.pl do środy do godz.20.00.

Zawodnicy zakwalifikowani na Mały Memoriał JK

Do zawodów nasze województwo może dogłosić zgodnie z przyznanym przez PZLA limitem 23 zawodników, propozycje klubów proszę przesyłać także do środy do godz. 20.00 -pamiętając o tym, że zawodników w konkurencjach technicznych obowiązują minima wynikowe. W przesłanych propozycjach proszę wpisać / konkurencja, nazwisko imię zawodnika, rocznik, najlepszy wynik z tego sezonu, klub/.

Po opracowaniu pełnej listy zakwalifikowanych zawodników opracowana zostanie koncepcja transportu wojewódzkiego – dofinansowanego ze środków UMWD.

Zapraszamy do zapoznania się z  dokumentami dotyczącymi Mistrzostw Polski Młodzików w LA, które odbędą się w Słubicach w dniach 24-25 wrzesień.

Komunikat organizacyjny
Program-minutowy-MPM 2016

Udostępnij.

Zostaw komentarz